Rzeczoznawca majątkowy – Joanna Kołodziejczak - Łódź

Wycena nieruchomości – Wykres

Rzeczoznawca majątkowy Joanna Kołodziejczak

Posiadam uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 6238 nadane przez Ministra Inwestycji i Rozwoju w 2014 r. oraz licencję nr 28466 Zarządcy Nieruchomości Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości, otrzymaną w roku 2016 r.

Kierunkowe wykształcenie związane z rynkiem nieruchomości zdobyłam na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, gdzie ukończyłam studia wyższe o specjalności geodezja rolna i wycena nieruchomości. Systematycznie podnoszę swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz kursach specjalistycznych.

Legitymuje się certyfikatem uprawniającym do sporządzania wycen nieruchomości na zlecenie sektora bankowego pt. „Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych” wydanym przez Związek Banków Polskich.

Ponadto, jestem członkiem Łódzkiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych działającego w ramach Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Dostosowanie do potrzeb klienta

W swojej działalności oferuję kompleksowość świadczonych usług i ich najwyższą jakość.

Staranność

Mając na względzie fakt, iż nie każda osoba jest specjalistą na rynku nieruchomości staram się, aby moje opracowania były przejrzyste i zrozumiałe dla przeciętnego uczestnika rynku.

Współpraca

Dla skomplikowanych zleceń realizowanych w skróconym terminie, podejmuje się współpracy z wysoko wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi, jak również specjalistami z innych, pokrewnych dziedzin.